Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Na podryw do galerii handlowej?

Szkoła podrywu? Już można ją znaleźć w Polsce! Krzysztof Król od kilku lat prowadzi kursy w swej szkole Perfect Dating. Chce w ten sposób pomóc nieśmiałym mężczyznom w poprawie kontaktów z paniami…

Zajęcia w szkole podrywu odbywają się na różne sposoby. Teorii wcale nie jest wiele, ponieważ najważniejsza staje się tu praktyka. Jak ona wygląda? W określonych dniach i w konkretnych porach sześcioosobowe grupki uczniów wychodzą „w teren”, by wykonać powierzone im zadania. Najczęściej chodzi o zdobycie telefonu do ustalonej wcześniej liczby kobiet. W tym celu muszą wyłowić z tłumu kandydatkę i nawiązać z nią rozmowę, która skończy się uzyskaniem numeru. Terenem wykonywania ćwiczeń są Galeria Krakowska, Złote Tarasy w Warszawie, a kiedy sprzyja temu pogoda, także Rynek Główny. Wieczorami nauka jest przenoszona do klubów.

Podstawą nauki jest 12-godzinny wykład, który jest odtwarzany z płyty DVD. Następne zajęcia odbywają się w sali z zaproszonymi kobietami, przy których panowie mają przełamać lody. Dopiero potem odbywają się weekendowe zajęcia w galerii. Po nich przychodzi najtrudniejsze zadanie. W ciągu trzech kolejnych tygodni należy poznać 1000 kobiet i starać się z nimi utrzymać jak najlepszy kontakt.

Takie kursy są przydatne w dzisiejszych czasach, choćby ze względu na fakt, że wielu z nas jest bezustannie zapracowanych i nie ma okazji to poznania kobiet. Kiedy już nadarza się adekwatna sytuacja, brakuje nam pewności siebie. W Perfect Dating odbywają się także zajęcia dla kobiet.