”Spectre” – są już pierwsze zakulisowe video nowego Bonda

007

Najsłynniejszy agent świata wraca do kin. W sieci pojawiły się już pierwsze, jeszcze zakulisowe fragmenty nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Premiera obrazu zatytułowanego „Spectre” planowana jest na listopad.

Wielbiciele Jamesa Bonda na pewno nie mogli doczekać się kolejnej odsłony jego przygód. Już w listopadzie tego roku na ekranach kin pojawić ma się „Spectrum” – 24. film szpiegowskiej serii. Rola głównego bohatera po raz kolejny została powierzona Danielowi Craigowi. Reżyserią znów zajmie się Sam Mendes, a na ekranie – obok Craiga – zobaczymy też m.in. Monicę Bellucci, Christopha Waltza oraz Ralpha Fiennesa. Dziewczyną Bonda będzie tym razem Lea Seydoux.

Chociaż nie ma jeszcze oficjalnego trailera filmu, to jednak w internecie można już znaleźć pierwsze, zakulisowe nagrania video przedstawiające fragmenty „Spectre”. Z dostępnych materiałów nie dowiemy się zbyt wiele na temat fabuły filmu, ale możemy zacząć przygotowywać się na niezwykłą atmosferę, jaka zapewne będzie towarzyszyć oglądaniu nowego filmu. Wystarczy zobaczyć urywki scen nagrywanych w austriackich Alpach, by wyobrazić sobie, co nas czeka w listopadzie. Z pewnością będą to widoki zapierające dech w piersiach. Twórcy nie ukrywają, że w filmie pojawią się widowiskowe momenty, które w alpejskiej scenerii zaprezentują się szczególnie imponująco.

Fani Jamesa Bonda z pewnością czekają też na informacje o wspaniałych, szybkich maszynach, które pojawią się w najnowszej części jego przygód. Z materiału udostępnionego w sieci dowiadujemy się, że będzie można podziwiać lliczącego sobie aż 888KM Jaguara C-X75, Range Rovera Sport oraz specjalnie zmodyfikowanego Land Rovera Defendera. Sam Bond będzie natomiast jeździł Aston Martinem DB10.

Filmowcy pracujący nad „Spectre” przyznają, że ich ambicją jest zrealizowanie części, która będzie lepsza od poprzednich i zapadnie widzom w pamięci na dłużej. Decydując się na przeniesienie planu filmowego do Austrii, chcieli mieć pewność, że poza wciągającą fabułą, nowy Bond zapewni fanom emocje także niezwykłymi widokami. Trzymające w napięciu sceny oraz malownicze, górskie krajobrazy mają się ze sobą łączyć dając zniewalający efekt. Poza Alpami, film kręcony będzie tez w Maroku, Meksyku, Rzymie i Londynie. Część zostanie też nagrana w Pinewood Studios.