Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Wyglądaj dobrze codziennie

Przy okazji Międzynarodowego Dnia Urody warto zrobić coś tylko dla siebie. Dobrze zamówić wizytę u kosmetyczki lub w salonie spa albo po prostu urządzić sobie w domu wieczór z balsamem i odżywkami.

Dobrym pomysłem jest też poznanie kilku nowych prostych sposobów na skuteczne dbanie o własny wygląd, a także świetne samopoczucie. Większość kobiet czuje się dobrze tylko wtedy, kiedy dobrze wygląda. Najważniejsza jest ogólna sylwetka. To ona zawsze pierwsza rzuca się w oczy i na jej podstawie wiele osób wyrabia sobie już pewną opinię na temat konkretnej osoby. Ponieważ każda figura może być niedoskonała, dobrze jest znać tajniki dobierania odzieży do typu sylwetki. Dalej należy koniecznie zadbać o skórę i jej nawilżenie. Poza kosmetykami nic nie nawilża tak dobrze jak woda, dlatego miej ją zawsze pod ręką!

W przypadku twarzy istotny jest nie tyle makijaż, co dbałość o cerę. Chroń ją przed słońcem, wiatrem i chłodem. Tu równie ważne co nawilżanie jest odżywiania cery, dlatego korzystaj z maseczek i odpowiednich dla Twojego wieku i typu skóry kremów. Ponieważ dłonie, podobnie jak twarz przez cały rok pozostają odsłonięte, są szczególnie narażone na zniszczenie, dlatego zawsze warto mieć pod ręką dobry krem. Dłonie to jedna z naszych wizytówek, więc nie zaniedbuj paznokci.

Wystarczy estetyczny lakier w Twoim ulubionym kolorze.