Orange i mBank – pod marką Orange Finance

Orange

Orange Polska to już kolejna sieć, która postanowiła spróbować swoich sił na rynku finansowym. Operator współdziałając z mBankiem będzie oferował usługi finansowe pod marką Orange Finanse. To już kolejna w krótkim czasie tego typu decyzja operatora telekomunikacyjnego. Niedawno sieć T-Mobile przejęła konta banku Alior Sync i pojawia się jako T-Mobile Usługi Bankowe. Współpraca w obu przypadkach jest do siebie bardzo zbliżona. mBank dostarcza konkretne produkty bankowe, a Orange je sprzedaje, jednocześnie zajmując się kwestiami marketingowymi.

Orange Finanse ma szansę na sukces, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że mBank gwarantuje profesjonalną platformę bankowości zarówno internetowej, jak i mobilnej, a do tego odpowiedzialny jest za wszystkie rozwiązania technologiczne oraz dostarcza szerokiej wiedzy finansowej, natomiast Orange Polska daje możliwość dotarcia do wielkiej grupy klientów – baza marki szacowana jest na 23 miliony odbiorców. Baza ta może jeszcze ulec powiększeniu, ponieważ oferta bankowa, o której dotychczas wspominano rzeczywiście jest bardzo atrakcyjna.

Na co można liczyć decydując się na korzystanie z oferty bankowej Orange Finance? Oczywiście, na prostą obsługę zarówno poprzez smartfona, jak i komputer, ale też na zadowalające oprocentowanie (4%) na koncie oszczędnościowym, zwroty za płatności zbliżeniowe (do 600zł), a do tego jeszcze darmowy limit kredytowy od razu po założeniu konta. Obie jednostki podkreślają jednak, że to jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowano dla klientów, a promocji na start jest więcej. Zaznaczają przy tym, że oferta powinna spodobać się młodym Polakom, którzy szukają najnowocześniejszych rozwiązań.

Założenie konta Orange Finanse jest bardzo łatwe. Platforma przygotowana przez mBank działa w systemie Android oraz iOS. Co ciekawe, nie trzeba przy tym składać żadnego podpisu, ponieważ dane klienta weryfikowane są poprzez przelew w wysokości 1zł wykonany z innego, posiadanego dotychczas konta. Aplikacja pozwala na szybkie sprawdzenie stanu konta, dostępnego limitu na karcie kredytowej, a nawet lokalizacji najbliższego bankomatu. Produkty Orange Finanse są również dostępne w salonach Orange oraz w serwisie orangefinanse.com. W serwisie na klientów czeka dodatkowo narzędzie do planowania wydatków pozwalające na rozsądne gospodarowanie posiadanymi środkami.

The following two tabs change content below.

Daniel Kurylak

Daniel Kurylak (1976), z zawodu front end developer, z zamiłowania rowerzysta, kolekcjoner znaczków, warszawiak i internauta. Fascynują go nowe technologie oraz wszystko co związane z Internetem. Dni upływają mu na wykonywaniu zleceń, obserwowaniu tego, co się dzieje w sieci oraz pisaniu artykułów.