Celebryci nie cieszą się sympatią

Niektóre gwiazdy telewizyjne zdecydowanie „przejadły się” już Polakom. Na ekranie i w kolorowych magazynach jest ich zdecydowanie za dużo. O kim mowa?

Widzowie mają dość chociażby Anji Rubik. Jedna z najsłynniejszych modelek polskiego pochodzenia straciła sympatię naszych rodaków. Być może spowodowały to występy w programie Top Model, gdzie zdarzało się jej wygłaszać kontrowersyjne opinie. Powodem może być też figura modelki, która często uznawana jest za żywą reklamę anoreksji.

Polacy nie przepadają też za Kasią Cichopek. Gwiazda „M jak miłość” straciła w rankingu, gdy starała się wykorzystać swoje pięć minut. Grała w serialu, prowadziła program rozrywkowy, występowała w reklamach, pisała książkę… Widocznie nasi rodacy stwierdzili, że to za dużo.

Na popularności stracił też Szymon Majewski. Swego czasu był uwielbiany przez widzów. Z czasem jego programy stały się coraz bardziej schematyczne, żarty przestały bawić, a Szymonowi zwyczajnie brakuje pomysłu, by to zmienić.

Nie chcemy oglądać także Krzysztofa Ibisza. Gwiazdor po wielkim powrocie stał się ikoną kiczu i odmładzania na siłę. Reklama szamponu przeciwłupieżowego emitowana od niedawna w telewizji przepełniła czarę goryczy. Wielu widzów na jej widok zwyczajnie zmienia kanał, żeby nie oglądać już więcej Ibisza.