Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Czas na… sztuczne rzęsy dla mężczyzn

Sztuczne paznokcie, doczepiane włosy, sztuczne rzęsy – to popularne dodatki dla kobiet. Jednak od niedawna ze sztucznych rzęs mogą korzystać również mężczyźni. Czy to rzeczywiście dobry pomysł?

Jak odbierają go panowie, a jak panie? Eylure to marka, która postanowiła rozpowszechnić sztuczne rzęsy dla mężczyzn.

Mówi się, że zachętą do tego był Johnny Depp i jego rola w filmie „Piraci z Karaibów”. Aktor wcielił się tam w kapitana Jacka Sparrowa, który bezustannie ma pomalowane oczy i doklejone rzęsy. W kampanii reklamowej nowego produktu upiększającego dla panów mają wziąć udział aktorzy, którzy udowodnią, że sztuczne rzęsy mogą być z powodzeniem zakładane przez prawdziwych twardzieli.

Eylure zaprosiło do współpracy Russella Branda oraz Brandona Flowersa. Będą oni reklamowali rzęsy o różnej grubości włosów, więc każdy pan będzie mógł znaleźć taki typ rzęs, który najlepiej będzie pasował do jego naturalnej urody. I z pewnością znajdzie się grupa osób, które będą zadowolone z tego, że coraz bardziej dążymy do całkowitego równouprawnienia. Sztuczne rzęsy w wersji męskiej mogą, więc znaleźć swoich zwolenników.

Jednak, czy panom naprawdę potrzebne są takie dodatki?

Czy będą przez to atrakcyjniejsi dla kobiet? Tutaj zdania są podzielone. Niektórzy twierdzą, że takie poprawianie urody jest stanowczą przesadą. Póki co, sztuczne rzęsy cieszą się ogromną popularność w Azji, gdzie stały się prawdziwym hitem.