W co się ubrać na wigilijną kolację?

Wprawdzie mówi się, że to nie szata zdobi człowieka, warto jednak zadbać o to, by na wigilijnej kolacji wyglądać szczególnie elegancko i stylowo.

To jedyny taki wieczór w roku, nasz strój również powinien więc być wyjątkowy.

Kobiety powinny założyć sukienki lub spódnice. Dobrze prezentuje się też połączenie prostych spodni z materiału i koszuli, najlepiej białej. Obowiązuje elegancka stylistyka. Dobór kolorów to kwestia gustu, dobrze jest jednak zrezygnować z jaskrawych kreacji. Warto zadbać też o modne dodatki. W tym sezonie rekordy popularności biją kokardki i wstążki wiązane pod szyją.

Mężczyźni powinni ubrać się równie elegancko. Najlepszym wyborem w ich przypadku będzie garnitur. Panowie, którzy nie czują się w nim zbyt komfortowo, mogą ograniczyć się do założenia koszuli i krawata. Całość powinna prezentować się stylowo i schludnie.

Pamiętajmy też o odpowiednim stroju dla dzieci. Ulubione dżinsy czy bojówki w tym dniu powinny być zastąpione zdecydowanie bardziej eleganckimi ubraniami.

Dziewczynki najlepiej prezentują się w kraciastych sukienkach, zaś chłopcy w koszulach i krawatach. Oprócz walorów estetycznych, powinniśmy zadbać też o to, by było nam ciepło. Elegancki sweterek, czy marynarka narzucone na koszulę lub bluzkę świetnie dopełnią Twojej stylizacji, a przy tym ochronią Cię przed chłodem.