Znamy już najlepszy sklep internetowy roku 2010!

Najlepszy sklep internetowy 2010 roku został już wyłoniony! Wybrany spośród ponad 400 firm sklep Klockowo.pl został nagrodzony sumą 24 tys. zł. Na drugim miejscu znalazł się X-storm.pl.

Sądząc po wynikach można stwierdzić, że handel zabawkami to interes bardzo opłacalny. Jak wskazuje na to sama nazwa, Klockowo.pl to sklep online oferujący asortyment przeznaczony dla maluchów. Na zdobycie tytułu Najlepszego Sklepu Internetowego 2010 roku Klockowo.pl zasłużyło sobie, dzięki najwyższemu średniemu przychodowi uzyskanemu w trzech miesiącach o najwyższej wartości przychodów. Na drugim miejscu uplasował się sklep X-storm.pl. Jego propozycja wysuwana do klientów to elektronika użytkowa. Wyniki plebiscytu są wytyczane przez przychody, więc sam wygląd sklepów nie miał większego znaczenia. Z tego powodu skorzystano z możliwości, jakie dają nam inne kategorie konkursowe.

Poza tym, że profesjonalne jury składające się z grupy fachowców w dziedzinie e-commerce wybrało Najlepszy Sklep Internetowy, przyznano również nagrody w kategoriach Najlepsza Szata Graficzna i Najlepszy Katalog Produktów. W pierwszej z nich zwyciężył sklep Freestylemarket.pl. Jego oferta jest kierowana do wszystkich wielbicieli sportów letnich i zimowych. Na drugim miejscu znalazł się sklep Screen-protector.pl, który rozpowszechnia folie ochronne na telefony i inne, podobne sprzęty.

Jeśli chodzi o najlepszy katalog produktów, to zgodnie z wynikami może pochwalić się nim drogeria Uholki.pl. łącznie proponuje ona ponad 6 tys. produktów. Natomiast na drugim miejscu znalazł się sklep Domele.eu sprzedający elementy wyposażenia wnętrz.