Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Pippa Middleton – siostra księżnej Kate, coraz bardziej popularna!

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate, która niedawno poślubiła księcia Williama, nie schodzi z pierwszych stron gazet. Mówi się o niej coraz więcej i coraz częściej.

Jakie tematy najczęściej pojawiają się w prasie? Ślub książecej pary na pierwszy plan wysunął Pippę Middleton. Teraz sporo kontrowersji wzbudziło na przykład rozstanie Pippy z jej narzeczonym Alexem Loudonem, który towarzyszył jej w czasie przyjęcia weselnego książęcej pary. Jako jeden z powodów zerwania pary podaje się rosnącą popularność Pippy. Sporo mówi się także o tym, że siostra księżnej również aspiruje do tego tytułu.

Widuje się ją z bratem księcia Williama, księciem Harrym, a także byłym chłopakiem, Georgem Percym synem księcia Northumberland. Anglicy zastanawiają się już, który z książąt okaże się szczęśliwym wybrankiem. Pojawiają się nawet zakłady, w których można obstawiać, czy ślub kolejnej książęcej pary dojdzie do skutku.

Sama Pippa nie chce rozmawiać na temat swojego życia prywatnego. Aktualnie poświęca się studiom na Uniwersytecie w Edynburgu. W wolnym czasie zajmuje się organizacją przyjęć i pomaga rodzicom w prowadzeniu ich firmy, redagując internetową gazetę „Party Times”.

Jedno jest pewne – Pippa nie jest obojętna mediom. Zaraz po przyjęciu weselnym Kate i Williama prasa była nią oczarowana. Niemal każda popularna gazeta i każda stacja telewizyjna poświęciła choć jeden artykuł czy program fenomenowi Pippy Middleton.