Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Naomi Watts zagra księżną Dianę

Film pełnometrażowy opowiadający o losach księżnej Diany jak dotąd wciąż jeszcze nie powstał, ale rozpoczęły się przygotowania. Ostatnio ustalono, że w rolę Diany wcieli się Naomi Watts.

Wcześniej w mediach pojawiły się pogłoski o tym, że główną rolę zagra Jessica Chastain, która ostatnio pojawiła się w „Drzewie życia” z Bradem Pittem. Jej obsada była już całkiem pewna, kiedy producenci postanowili jednak zatrudnić Naomi Watts.

Australijska aktorka być może nareszcie doczekała się roli swojego życia, ponieważ dotychczas mimo że współpracowała z najlepszymi twórcami, wcielała się głównie w postaci drugoplanowe. Można przypuszczać, że ten wybór wyjdzie filmowi na dobre. Watts jest bardziej podobna do lady Diany i jest w odpowiedniejszym wieku, niż jej poprzedniczka.

Dzieło nosi roboczy tytuł „Caught in Flight” zaś reżyserowania podjął się Oliver Hirschbiegel.

Film będzie opowiadał o ostatnich latach życia Diany, zaś główny wątek stanowić ma romans księżnej z chirurgiem Hasnat Khanem. Para poznała się w 1995 roku i przez dwa lata utrzymywała związek w tajemnicy. Po tym czasie rozstali się i Diana związała się z Dodim Fayedem. W 1997 roku oboje zginęli w wypadku samochodowym w Paryżu. Póki co reszta faktów dotyczących filmu jest utrzymywana z dala od mediów.

Nie wiadomo, kiedy można spodziewać się premiery.