„Szał Ciał” – kolejny program telewizyjnych dolnych lotów…

O gustach nie wypada dyskutować, ale nie sposób pominąć fakt upodobań Polaków do kiepskiej jakości programów typu reality show. Kolejnym będzie reality show pod znaczącą nazwą „Szał Ciał”.

Emisja „Szału ciał” ruszy już od września bieżącego roku na antenie stacji MTV Polska. Pomysł jest oczywiście oparty o angielską wersję programu „Battle of the Bods”, który można obecnie oglądać na kanale MTV Polska.

„Szał ciał” to program, którego uczestniczkami będzie pięć młodych, bardzo atrakcyjnych dziewczyn walczących oczywiście o pieniądze.

Idea programu oparta jest o walkę o uwagę trzech panów, którzy obserwując uczestniczki, będą musieli je ocenić i sporządzić listę od najmniej atrakcyjnej do tej najbardziej seksi. Dziewczyny zaś oprócz ładnego wyglądu i ogólnego podobania się muszą trafnie ocenić, jak wygląda ten ranking atrakcyjności, czyli ocenić siebie i swoje konkurentki. Na końcu zabawy nastąpi odwrócenie ról, dziewczyny będą sędziami, panowie „towarem”, który ma ładnie wyglądać, leżeć i pachnieć.

W całej tej sytuacji, jak w zagadce kryminalnej, jest wiele pytań, na które trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Kto w tym programie zechce wziąć udział i kto to będzie oglądał, kogo to w ogóle interesuje?!

Nadając tego typu programu MTV Polska sama wystawia sobie świadectwo podobnie jak osoby, które zdecydują się oglądać pseudo show w przypadku, którego trudno mówić o jakiejkolwiek wartości artystycznej.