Szmalback.pl – zgarniaj kasę za zakupy robione w sieci!

Niezwykłe zakupy, przy których otrzymujesz część wydanych pieniędzy – czy to możliwe?Tak! Poznaj ofertę serwisu Szmalback.pl i ruszaj na opłacalne zakupy, na których skorzystasz!

W skład serwisu wchodzą różnorodne sklepy. Robione za ich pośrednictwem zakupy w sieci wiążą się ze zwrotną premią pieniężną. Oznacza to, że im więcej kupimy, tym więcej zbierzemy punktów, które otrzymamy w postaci dodatkowych złotych. Kwota jest przelewana na dowolne, podane przy rejestracji konto wówczas, gdy przekroczy sumę 40 zł.

Żeby usprawnić przebieg wszelkich transakcji, istnieje możliwość tworzenia grup zakupowych. Poza tym, można tworzyć, tak zwane „listy życzeń”. Bezproblemowo można się również wymieniać opiniami na temat dowolnych produktów dostępnych na stronach serwisu. Duża liczba współpracujących z serwisem sklepów sprawia, że z łatwością będziemy mogli porównywać poszczególne oferty wybierając te, które najbardziej nam odpowiadają.

Szmalback.pl to też bezpieczna opcja dla wszystkich, którzy mają wątpliwości związane z wiarygodnością transakcji online. W razie jakichkolwiek problemów, serwis reprezentuje swoich użytkowników. Co jakiś czas w serwisie odbywają się większe promocje i wyprzedaże, co dodatkowo uatrakcyjnia jego usługi. Płatności zachodzą w systemie o modelu cost per buy, co jest komfortowe i sprawne.