Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Aquapark – na pochmurne dni lata!

Prognozy pogody na nadchodzące wakacje nie są zbyt optymistyczne – meteorolodzy przewidują, że pochmurna pogoda może towarzyszyć nam nawet do końca lipca. Wypad do aquaparku to  idealny pomysł!

Oczywiście mówimy tu o kompleksie, który oferuje swoim klientom coś więcej niż tylko zwykły basen. Obecnie turyści wymagają, aby aquapark był wyposażony w zjeżdżalnie, spa i saunę.

Wszystkie te warunki spełnia na przykład Wrocławski Park Wodny. To jeden z największych i najbardziej nowoczesnych obiektów tego rodzaju w całym kraju. Oprócz basenów rekreacyjnych i sportowych znajdziemy tam również strefę spa i saunarium, w których będziemy mogli zakosztować nieco luksusu i się odprężyć, a także szereg ciekawych rozrywek stworzonych z myślą o dzieciach. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują zjeżdżalnie o różnym poziomie trudności.

Nie tylko maluchy czerpią ogromną frajdę ze zjeżdżania. Na szczęście Wrocław to nie jedyne miasto w Polsce, które oferuje turystom tego rodzaju rozrywki. W połowie czerwca nastąpi otwarcie podobnego obiektu w Pile.

Mieszkańcy z niecierpliwością odliczają już dni do otwarcia – do tej pory w mieście nie było tak nowoczesnego basenu. Innowacyjne jest tu także zarządzanie całym kompleksem i system płatności.