Casitngi do II edycji „Must Be The Music”

Niedawno ruszyły castingi do kolejnej edycji „Must Be The Music”. Muzyczne show rusza po raz drugi i pojawi się w ramówce Polsatu jesienią, a osoby uzdolnione muzycznie mają szansę na zdobycie sławy!

Pierwsze castingi do drugiej edycji programu „Must Be The Music. Tylko muzyka” wyłoniły już niektórych kandydatów na gwiazdy. 19 czerwca odbył się casting w Krakowie, a następnie ekipa programu pojawiła się w Poznaniu (25.06) i Wrocławiu (26.06). Ci, którzy przegapiuli pierwsze eliminacje, mają jeszcze szansę na zaprezentowanie swojego talentu – 2 lipca w Gdańsku i 3 lipca w Olsztynie.

Tak samo jak to miało miejsce w pierwszej edycji poszukiwane są osoby uzdolnione muzycznie, czyli nie tylko takie, które śpiewają, ale i grają, tworzą własny rodzaj muzyki, swoje teksty i chcą się pokazać Polsce. „Must Be The Music. Tylko muzyka” to program, w którym pokazać mogą się kapele popowe, bluesowe, metalowe, rockowe, folkowe, a także orkiestry, instrumentaliści czy chóry.

W programie można wziąć udział niezależnie od wieku. Jest to także pierwszy program, w którym utalentowane osoby mogą otrzymywać wymierne korzyści finansowe za swoje występy dzięki głosowaniu fanów na Facebooku. Program, który już jesienią pojawi się na Polsacie poprowadzi Paulina Sykut i Maciej Rock, zaś w jury zasiądą Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba, Kora Jackowska i Wojtek „Łozo” Łozowski.