Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

De Niro uśmiercany najczęściej!

Portal chacha.com sprawdził, który z aktorów najczęściej uśmiercany jest na wielkim ekranie. Niekwestionowanym liderem tracącym życie w filmach jest Robert De Niro!

Robert De Niro to prawdziwa legenda światowego kina, trudno zliczyć, w ilu filmach zagrał i w ilu odniósł sukces, który widzowie zapamiętają na długie lata, ale jedno właśnie policzono: Robert De Niro poniósł śmierć na ekranie aż 15 razy! Legendę Hollywood uśmiercano m.in. w takich produkcjach jak „Przylądek Strachu”, „Gorączka”, „Jackie Brown” – jak i w najnowszej produkcji „Maczeta”, która niedawno weszła na ekrany kin.

O całe „4 śmierci mniej” zaliczył Bruce Willis, stając tym samym na drugim miejscu podium wśród najczęściej uśmiercanych aktorów na świecie. Co ciekawe, aż dwukrotnie do jego ekranowego zgonu przyczyniła się byłą żona Demi Moore. Trzecie miejsce rankingu należy do Johnny’ego Deppa, który z wynikiem 10 spektakularnych śmierci wyprzedził kolejnych uczestników rankingu takich jak: Dustin Hoffman, Al Pacino, Jack Nicholson (9 razy śmierć), Denzel Washington i Christian Bale (8 razy śmierć) i ubóstwiany przez kobiety całego świata George Clooney (5 zgonów).

Kto wie, jaki bohater stanie na tym mało chlubnym podium w roku 2011 – tu jeszcze wiele może się przydarzyć!