Dobre zdjęcia na świątecznych przyjęciach – przeszkol się!

Swiatobrazu.pl tuż przed świętami Bożego Narodzenia zaprasza wszystkich chętnych na kurs fotografii rodzinnej, który nauczy nas jak robić świetne zdjęcia i sprawić, by rodzinny album był niezwykły!

Już 19 grudnia, w Hotelu Łazienkowskim w Warszawie odbędzie się kurs fotografii rodzinnej, w ramach którego organizatorzy, pod czujnym okiem Marcina Woźniaka przeprowadzą warsztaty z umiejętności posługiwania się aparatem cyfrowym, poznawania jego opcji i radzenia sobie z uchwyceniem na zdjęciach nie tylko dobrego światła, ale i emocji – bo to one sprawiają, że zdjęcia są wyjątkowe!

Warsztaty skończą się przyznaniem uczestnikom specjalnych certyfikatów, które potwierdza ich udział i pozytywne zakończenie szkolenia, co w tym przypadku jest dodatkową zachętą dla osób, które zapłacą 290 zł i wezmą udział w całym przedsięwzięciu. Fakt, że zajęcia poprowadzi profesjonalny fotograf znany w całym kraju (M.Woźniak), a o odpowiednią oprawę zadba sam swiatobrazu.pl, to coś, co z pewnością wielu amatorów zachęci do wzięcia udziału w warsztatach.

Jaki jest cel całego przedsięwzięcia? Oczywiście próba pokazania jak wiele można zyskać podczas świąt Bożego Narodzenia z dobrą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. W końcu ten jedyny – album świąteczny może być wyjątkowy, a jeśli dobrze podejdziemy do robienia zdjęć, to stanie się niezapomnianą, szczególną pamiątką na wiele kolejnych lat.