Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Ranking najmłodszych milionerów Wielkiej Brytanii

Stworzono ranking najmłodszych milionerów Wielkiej Brytanii. Wśród nich znaleźli się nie tylko dziedzice fortun, ale też ci, którzy majątek zawdzięczają własnej pracy. Jak oni to robią?

 

Niekwestionowanym liderem jest Thomas Person będący wnukiem założyciela popularnej także w Polsce marki odzieżowej H&M. Jego majątek szacuje się na 700 mln funtów. Jednak największą uwagę na liście przyciągały nazwiska gwiazd. Młodzi aktorzy i piosenkarze radzą sobie naprawdę dobrze mając świadomość tego, że fortunę zawdzięczają wyłącznie samym sobie.

Najwyżej spośród gwiazd uplasował się 21-letnie Daniel Radcliffe. Znany nam dobrze ze wszystkich filmów z serii o Harrym Porterze dorobił się już 48 mln funtów. Innymi aktorami, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce są Robert Pattinson, który dzięki roli wampira w sadze „Zmierzch” zarobił 32 mln funtów, zajmując tym samym 9. miejsce i Keira Knightley znana głównie z „Piratów z Karaibów”. Zamyka ona dziesiątkę z 30 mln funtów na koncie.

Na dalszych miejscach rankingu znaleźli się nie tylko aktorzy, ale również piosenkarze. To właśnie z branży muzycznej pochodzi najwięcej młodych milionerów. Nie zabrakło miejsca, między innymi, dla gwiazd takich, jak Duffy, Joss Stone, Adele, Katie Melua czy Amy Winehouse. Oczywiście, na liście pojawili się też książęta William i Harry. Jednak należy przy tym dodać, że ich majątek jest szacowany głównie na podstawie wartości posiadłości, które przysługują im ze względu na tytuł.