Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Skrzydła Biznesu dla wiarygodnych firm

Skrzydła Biznesu to prestiżowa nagroda dla wiarygodnych firm, które nie tylko wzbudzają zaufanie klienta, ale i mogą pochwalić się ponadprzeciętnymi zyskami i wzrostem obrotów. Kto wygrał w tym roku?

Tegoroczne Skrzydła Biznesu przypadły w udziale polskiemu oddziałowi Ab Foods, czyli brytyjskiej firmie, która w Polsce zatrudnia już 200 pracowników i która w stosunku do ubiegłego roku podwoiła swoją sprzedaż! Zwycięstwo w kategorii średnich przedsiębiorstw to dla Ab Foods nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale i wyraźny sygnał, że co raz większa liczba klientów z przyjemnością sięga po oferowane przez nią produkty.

W kategorii małych firm niekwestionowanym liderem została Apteka Saska, która mieści się w Gdańsku i której również prawie dwukrotnie udało się powiększyć zyski ze sprzedaży (przychody w wysokości 8,6 mln złotych). Zwycięskim mikroprzedsiębiorcą zostało Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Kann, które jako 12-osobowa firma szkoleniowa osiągnęło równie zaskakujące wyniki sprzedaży.

Dziennik Gazeta Prawna, który jest głównym organizatorem nagrody Skrzydła Biznesu przyznaje, że warunki jej przyznawania są szczególne i nie wystarczą tylko duże zyski, by zostać docenionym tą nagrodą. Tu wymagane jest połączenie zysku, brak długów i cieszenie się zaufaniem zarówno klientów ostatecznych, jak i pośrednich i bezpośrednich partnerów oraz kontrahentów biznesowych. Tym mocniej wypada zwycięzcom pogratulować!