Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Łódź da 10 mln zł na wsparcie nowych firm!

Do 30 września 2010 możesz złożyć wniosek o dofinansowanie dla nowej firmy w województwie łódzkim. Do 100% dofinansowania projektu i aż 10 mln zł do rozdania!

Mieszkasz w Łodzi lub jej okolicach i planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą? Skorzystaj z możliwości dofinansowania dla początkujących firm! Samorząd Województwa Łódzkiego ma do rozdysponowania aż 10 mln zł, które przeznaczyć chce na wsparcie nowych firm i osób, które chcą rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Można również wykorzystać otrzymane fundusze na organizację różnego rodzaju szkoleń.

Do konkursu mogą przystąpić również powiatowe urzędy pracy, którym zależy na organizowaniu szkoleń i doradztwa zawodowego dla bezrobotnych.

Pieniądze na dofinansowanie pochodzą ze środków unijnych, które rozdzielane są w danych województwach z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach „Wsparcia oraz promocji przedsiębiorczości i samo zatrudnienie”

Jesteś przedsiębiorczy, masz dobry pomysł na firmę i potrafisz precyzyjnie przygotować wniosek i biznesplan, który zachęci czytających do udzielenia dofinansowania właśnie Tobie? A może szukasz dla siebie miejsca pracy, które uniezależniłoby Cię od szefów, prezesów, kierowników i innych wyższych szczebli w firmie? Zostań szefem sam dla siebie i rozwiń skrzydła prowadząc firmę!