Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Teraz zdjęcia i pliki przechowasz nawet 100 lat – nowe urządzenie!

Jeśli obawiasz się, że zdjęcia i pliki, które przechowujesz w formie elektronicznej z czasem staną się bezużyteczne, możesz odetchnąć z ulgą! Dzięki urządzeniu ScanDisk przechowasz je nawet 100 lat!

To niewielkie urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Aby nagrać na nie zdjęcia, wystarczy podłączyć je do komputera przy użyciu portu USB i skopiować na nie wybrane pliki. W takiej formie możemy przechowywać je przez wiele lat, bez najmniejszego uszczerbku dla ich jakości czy użyteczności.

Urządzenie jest niezwykle odporne na wstrząsy, bez obawy możemy więc przenosić je z miejsca na miejsce, chociażby w torebce czy plecaku. Zmiany temperatury, nieodłącznie związane z przechowywaniem danych przez dłuższy czas, również nie mają najmniejszego wpływu na pliki przechowywane na dysku SanDisk Memory Vault.

Nowy sprzęt marki SanDisk może posłużyć nam chociażby do przekazania pamiątkowych rodzinnych zdjęć dzieciom czy wnukom. Badania wykazały, że zdecydowana większość z nas bardzo ceni sobie tego typu pamiątki. Przechowywane na SanDisk Memory Vault z pewnością przetrwają wiele lat w nienaruszonym stanie.

Urządzenie będzie dostępne w Polsce już niebawem. Jego cena nie będzie zbyt wygórowana – za dysk o pojemności 8 GB zapłacimy ok. 165 zł, zaś za dysk o pojemności 16 GB – 299 zł, tym bardziej warto więc zastanowić się nad jego zakupem.