TOP Trendy 2010

Jak co roku Polsat zaprasza przed ekrany telewizorów zagorzałych fanów dobrej muzyki i świenej zabawy! Festiwal Top Trendy 2010 już wkrótce! W tym roku odbędzie się on już po raz ósmy.

Na koncercie zobaczymy wiele wybitnych postaci sceny muzycznej.

Top Trendy to jedno z najbardziej widowiskowych wydarzeń muzycznych w Polsce. W tym roku będzie to już ósma odsłona tego koncertu. Koncert tradycyjnie podzielony zostanie na trzy, fascynujące wydarzenia.

W trakcie pierwszego z nich, na scenie pojawią się między innymi takie sławy jak: Kayah, Piotr Rubik, niezastąpiona i wciąż zaskakująca Agnieszka Chylińska, doskonale przygotowany Andrzej Piaseczny, wyjątkowa Paulla, Tomasz Stańko oraz Maciej Maleńczuk wraz z zespołem a także nieśmiertelna Kasia Kowalska. Są to postacie polskiej sceny muzycznej, które sprzedały w ubiegłym roku największą ilość płyt. Sporą atrakcją może okazać się wyjątkowy punkt tego pierwszego wieczoru muzycznego jakim będzie 25-lecie działalności muzycznej Maćka Maleńczuka…

Drugi wieczór uświetnią występy młodych talentów. W tym roku zgłosiło się i zakwalifikowało 477 osób. Największe szanse na to by zwrócić naszą uwagę ma Robert Lasota (gwiazda „Fabryki gwiazd”).

Ostatni wieczór z kolei to tradycyjna Sopocka Noc Kabaretowa. Jak widać, w tym roku silnych wrażeń muzycznych i nie tylko z pewnością nam nie zabraknie. Nie możemy, więc przegapić tego, jakże ważnego i fascynującego wydarzenia muzycznego.