Vogue Italia prezentuje Kristen Stewart w nowej odsłonie!

Kristen Stewart jest znana głównie z roli Belli w sadze „Zmierzch”. Większości osób, aktorka kojarzy się z wampirami i intrygującą, zimną miną. Włoski Vogue wykorzystał to do sesji zdjęciowej.

Chociaż tajemniczość widniejąca na twarzy filmowej Belli została zachowana, to jednak Kristen Stewart wcale nie wygląda już, jak nastoletnia dziewczyna wampira. Na przestrzeni wszystkich części adaptacji powieści Stephenie Meyer młoda aktorka wyraźnie wydoroślała. Z pewnością udało się to podkreślić stylistom pracującym dla włoskiej wersji magazynu Vogue.

Przepiękna sesja zdjęciowa pokazuje niezwykłe predyspozycje panny Stewart i wydobywa jej prawdziwą urodę. Klimatyczne zdjęcia mają bardzo awangardowy charakter. Są bardzo oryginalne, łączą w sobie mroczność i rockowy pazur. Nowa odsłona gwiazdy sprawia, że możemy zauważyć jej uniwersalność. Bez względu na to, czy stoi przed kamerą czy przed aparatem fotograficznym, potrafi wcielać się w przeróżne role.

Jak widać, Kristen jest nie tylko niezłą aktorką, ale także może stać się profesjonalną modelką. Na zdjęciach dla Vogue’a zachwyca nie tylko sama Kristen Stewart, ale również ubrania, które ma na sobie. Wszystkie one pochodzą z kolekcji jesienno-zimowych największych domów mody.

Nie brakuje kreacji od Armaniego, Chanel, Alexandra McQueena czy Roberto Cavalliego. W samym wywiadzie Kristen Stewart opowiada o swojej pracy, roli, ale też o tym, w jakich czasach chciałaby żyć.