Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Wybierz najlepszy film roku 2011

WP już kolejny raz zaprasza do głosowania na najlepszy film 2011 roku. To właśnie internauci wybiorą największe hity, głosując na konkretne tytuły w ankiecie.

Mimo tego, że w 2011 r. ewidentnie zabrakło perełek kinematografii, to jednak, jak co roku, zaczynają powstawać rankingi najlepszych obrazów, jakie trafiły na ekrany przez ostatnich 12 miesięcy.

Użytkownicy serwisu WP mogą wziąć udział w głosowaniu na te tytuły, które podobały im się w tym roku najbardziej. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić krótką, prostą ankietę, którą bez problemu znajdziemy na stronach portalu. Do wyboru mamy łącznie 20 tytułów, o których było najgłośniej.

Wśród filmów najczęściej wskazywanych jako najlepsze w 2011 r., na razie prowadzi „Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. II”, czyli ostatnia część serii filmów o nastoletnim czarodzieju. Wyprzedził on „Salę samobójców” Jana Komasy oraz „Czarnego łabędzia” Darrena Aronofsky’ego, który przez pewien czas prowadził w rankingu. Tuż za nim w zestawieniu znajduje się polski hit minionego roku – „Sala samobójców”. W zestawieniu znalazł się też animowany film „Rango”. Na liście nie zabrakło również najnowszego dzieła Woody’ego Allena „O północy w Paryżu”. W rankingu pojawiły się także filmy takie, jak „Super 8” oraz „Drive”.

Możemy również wskazać na inny, oscarowy film – „Fighter”. Pojawiły się też tytuły takie, jak: „Szpieg”, „X-Men: Pierwsza klasa”, „Erratum”, „Moneyball”, „Służące”, „Kocha, lubi, szanuje”, „Łowca trolli”, „Przygody Tintina”, „Melancholia”, „Geneza Planety Małp” oraz „Niepokonani” i „Coś”.