Nie ma Ery. Jest T-Mobile

Zapowiadany od dłuższego czasu koniec sieci Era stał się faktem. Na jej miejsce wskoczył T-Mobile. Ma pozwolić na tańsze połączenia telefoniczne i internetowe nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Zaskakująco intratne propozycje dla abonentów – prawdopodobnie najlepsze na świecie – mają sprawić, że T-Mobile stanie się najpopularniejszą, a zarazem najlepszą opcją na rynku telefonii komórkowej. Tym bardziej, że rozmowy w sieci mają być nielimitowane nie tylko w naszym kraju, ale na całym globie. Do tego dochodzi tani internet i równie niedrogie rozmowy zagraniczne w roamingu. W zależności od konkretnych potrzeb, użytkownicy mogą wybrać jedną z dwóch możliwości.

Pierwszą z nich jest taryfa Zawsze Rozmawiaj, która daje wspomniane, nielimitowane rozmowy w sieci we wszystkich krajach, do których dociera T-Mobile. Wśród nich znajduje się, między innymi Wielka Brytania oraz USA. W porównaniu do ofert innych sieci niesamowita jest cena usługi – w miksie i abonamencie wynosi ona 49 zł, a przy umowie na 1,5 roku lub 2 lata – jedynie 39 zł. Może ona być też dodatkową usługą dla obecnych abonentów, którzy chcą poszerzyć pakiet otrzymywanych usług.

Drugą opcją jest taryfa Zawsze w Kontakcie, która zapewnia nielimitowane rozmowy w sieci, a dodatkowo nielimitowane SMS-y i MMS-y. W jej skład wchodzi też 100 MB internetu, z których można korzystać na terenie kraju. Po przekroczeniu limitu spada prędkość połączenia. Przy wykupie tych usług nie mozna jednak liczyć na telefon komórkowy. Chcąc dostać go w komplecie, musimy liczyć się z większymi opłatami za taryfy. Wahają się one w granicach od 25 zł do 199 zł.

Do dyspozycji mamy też szereg innych opcji, które zainteresują tak nowych użytkowników, jak i stałych klientów obecnej sieci Era.