Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Startup School – czyli wakacyjna szkoła biznesu w sieci

Myślisz o założeniu własnej firmy w internecie? Brakuje Ci jednak wiedzy i doświadczenia? Masz wolne wakacje? Zapisz się do wakacyjnej szkoły biznesu Startup School!

Startup School to wakacyjna szkoła przedsiębiorczości działająca przez internet. Aby skorzystać z jej usług, należy przygotować jakiś ciekawy, innowacyjny pomysł na internetowy biznes. Warto się postarać, bo stawka jest niemała. Najlepsze projekty wyłonione przez organizatorów zostaną nagrodzone dofinansowaniem przeznaczonym na ich realizację.

Pomysły mogą zgłaszać 2-3osobowe zespoły osób zajmujących się marketingiem, programowaniem, czy grafiką komputerową. Spośród zgłoszeń do 1 lipca zostanie wybranych maksymalnie 6, których autorzy będą mogli wziąć udział w warsztatach wprowadzających w tajniki internetowego biznesu. Przez dwa miesiące wakacji będą pracować nad swoimi projektami po to, by we wrześniu zaprezentować je na uroczystej gali.

Gala to szansa, by zainteresować swoim projektem inwestorów. Organizatorzy zapowiadają, że nawet połowa prezentowanych projektów może zostać dofinansowana, jest więc o co walczyć. Do tej pory pod patronatem programu Startup School powstały tak ciekawe serwisy internetowe jak Animili.pl, Apps.pl czy SMSbox.pl. Twój projekt ma szansę do nich dołączyć!