Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

”Szklana pułapka 5” – coś dla fanów Bruce’a Willisa

Fanów Bruce’a Willisa i jego niezapomnianej roli w Szklanej Pułapce już wkrótce czekać będzie niespodzianka! Willis potwierdza, że będzie piąta odsłona tego filmu. I to już wkrótce.

Scenariusz i czas rozpoczęcia zdjęć do „Szklanej Pułapki 5” jest na razie dla widzów wielką tajemnicą. Wiadomo jednak, że scenariusz jest gotowy, ale nie ma jeszcze nawet najmniejszego przecieku o tym, co tym razem zaproponuje widzom zakochanym w Willisie. Sam Willis potwierdza, że zdjęcia ruszą już w 2011 roku, a że scenariusz jest gotowy i właśnie trwa dopracowywanie jego szczegółów – to znowu będzie na co popatrzeć.

Krytycy filmowi i sami widzowie zauważają wprawdzie, że im lepsza jest pierwsza część filmu, tym gorsze są jego sequele, ale wiernym „Szklanej Pułapce” pewnie nie przeszkodzi to w obejrzeniu filmu, gdy tylko pojawi się on na ekranach kin. Przed twórcami (a nawet osoba reżysera utrzymywana jest w ścisłej tajemnicy) prawdziwe wyzwania – piąta „Szklana Pułapka” może wypaść równie słabo, co „Szczęki”, czy „Rocky”, „Rambo” i inne filmy kręcone na fali kultowej jedynki. Wszelkie obawy nie zmieniają jednak faktu, że wielu z nas nawet dziesiątą część „Pułapki” obejrzałoby z przyjemnością.

Tylko… czy Bruce Willis będzie na siłach, by znów bohatersko ratować wściekłą na niego ukochaną, świat i ludzi w niebezpieczeństwie? To okaże się już wkrótce.