Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Wygraj pieniądze na firmę z Raiffeisen Bank!

Masz dobry pomysł na firmę i zero funduszy? Do 15 września możesz jeszcze złożyć biznesplan w konkursie „Pomysł na firmę”! Można wygrać nawet 100 000 zł na rozpoczęcie biznesu!

Spróbować może każdy!

„Pomysł na firmę” to konkurs, który cieszy się dużą popularnością Polaków już od ładnych kilku lat. Kolejna edycja ma zasady niemal takie same jak wcześniej – wystarczy opracować biznesplan, przedstawić swój pomysł i zachęcić specjalistów do udzielenia mu nagrody pieniężnej.

Poprzednie edycje patronowanego przez Raiffeisen Bank i Gazetę Wyborczą konkursu pokazały, że nie jest to wyścig tylko dla tych, którzy mają doświadczenie w biznesie, reklamie i zarabianiu pieniędzy. A wręcz przeciwnie, o czym zresztą świadczą laureaci z poprzednich lat.

Wygrywał już teatr lalek – rodzinny pomysł na biznes, idea produkowania biomasy, hodowla ślimaków, a nawet kolektory słoneczne. Wystarczy tylko mieć pomysł, który rokuje na sukces, podeprzeć go silną wolą walki i oczywiście porządnie przygotowanym biznesplanem. Studenci, absolwenci, kreatywni młodzi, pomysłowi, przedsiębiorcze kobiety, osoby starsze realizujące marzenie swego życia – nie ma ograniczeń wiekowych, zawodowych, ani finansowych.

Liczy się tylko twój pomysł! I umiejętność obronienia jego zalet.