BMW dla wybranych

Jedyne 20 egzemplarzy nowego modelu BMW sprawia, że jest to nabytek nieosiągalny dla każdego z nas. Co takiego będzie miał w sobie ten wyjątkowy samochód, który może zamówić jedynie garstka osób?

BMW M3 Frozen Black ukaże się wyłącznie w Ameryce Północnej. W dodatku wyprodukowanych zostanie jedynie 20 egzemplarzy tego najnowszego, dwudrzwiowego modelu słynnej marki. Już teraz trwają zapisy dla chętnych na zakup tego luksusowego auta.

Jak podano do wiadomości, będzie ono kosztowało 79 650 dolarów, czyli ok. 220 000 zł. Będzie to cena większa o 21 000 dolarów niż koszt BMW Coupe M3. Jednak kwota ta wydaje się być w pełni uzasadniona, kiedy zwrócimy uwagę na wszystkie właściwości nowoczesnego Frozen Black. Przede wszystkim, samochód wygląda inaczej niż jego poprzednik. Ciekawa stylistyka jest zauważana już przy samym nadwoziu i jego formie. Poza tym, każde M3 Frozen Black będzie miało karoserię w kolorze matowej czerni.

Jeżeli chodzi o parametry techniczne, to BMW M3 Frozen Black ma 4-litrowy silnik o mocy 420KM. Czas przyspieszenia do 100 km/h to w tym przypadku jedynie 4,5 sekundy. Sprawia to, że pomimo swojego eleganckiego wyglądu, samochód ten może być traktowany jako ciekawa opcja sportowa dla wielbicieli aut łączących w sobie ekskluzywność i ponadprzeciętne możliwości.

Wewnątrz pojazdu znajdziemy skórzaną tapicerkę w kolorze czarnym przeplatanym czerwonymi elementami z włókna węglowego. Zawieszenie najnowszego BMW jest niższe o 10 mm, a całość uzupełniają 19-calowe felgi GTS.