Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Już wkrótce startuje Akademia Rodzinnych Finansów!

Pod koniec czerwca odbędzie się już czwarta edycja bezpłatnych warsztatów edukacyjnych pod nazwą Akademia Rodzinnych Finansów. Warto skorzystać z ciekawej oferty!

Akademia Rodzinnych Finansów jest inicjatywą istniejąca na polskim rynku od 2007 r. Jej założycielem jest Provident Polska.

Akademia to nic innego jak program edukacyjny przeznaczony dla kobiet, którego celem jest propagowanie wiedzy w zakresie efektywnego zarządzania budżetem domowym. Ma to spowodować rozwój umiejętności, dzięki którym z większą świadomością podejdzie się do zagadnień związanych z finansami. W ramach spotkań, jakie odbędą się w wielu miastach polskich odbywać się będą spotkania z ekspertami w dziedzinie finansów, którzy przedstawią kompendium wiedzy o tym, jak w efektywnych sposób zarządzać posiadanymi środkami finansowymi.

Odbędą się również bezpłatne warsztaty pod nazwą „Z kobietami o finansach” w ramach których panie będą mogły przeszkolić się w zakresie praktycznych sposobów na polu zarządzania domowymi pieniędzmi. Poruszane tematy będą dotyczyć między innymi świadomości podejmowania decyzji finansowych, unikania sytuacji zagrożenia kryzysem w domowym budżecie, ale i zalet oszczędzania.

Akademia Rodzinnych Finansów z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, a w jej zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad 200 pań z różnych miast i miasteczek Polski.