Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

Rusza II edycja konkursu na e-biznes!

E-biznes to coraz prężniej rozwijająca się gałąź gospodarki. Nic dziwnego, że nowa edycja „Konkursu na e-biznes”, w którym nagrodą są środki finansowe na rozkręcenie firmy przyciąga wiele osób.

Organizatorem tego wyjątkowego konkursu jest firma uznana za najskuteczniejszego doradcę 2010 roku, czyli ECDF. Ten tytuł został jej nadany ze względu na najwyższe miejsce w rankingu tworzonym przez magazyn „Fundusze Europejskie”. Zgodnie z regulaminem przedsięwzięcia, nagrodzonych zostanie 5 osób, które wykażą się najciekawszą koncepcją na rozpoczęcie działalności on-line.

W ramach wsparcia przydzielone zostaną określone nagrody pieniężne oraz wsparcie z zakresu doradztwa. Konkretne nagrody będą się różniły w zależności od zajętego miejsca.

Laureat otrzyma wsparcie, dzięki któremu może uzyskać dofinansowanie unijne w wysokości – nawet 490 000 zł. Dodatkowo, ma zostać udzielona pomoc w znalezieniu inwestora, który wesprze powstającą firmę kwotą 210 000 zł. W zamian za to, należeć do niego będą udziały w firmie. Natomiast 4 pozostałe przedsiębiorstwa, które zostaną wyróżnione w konkursie mogą liczyć na doradztwo w zakresie pozyskiwania środków unijnych. W tym celu specjaliści pomogą im stworzyć profesjonalny biznesplan dający zwiększone szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku o dotacje.