Biografie Steve’a Jobsa już w księgarniach

Choć Steve Jobs zmarł niedawno, w serwisie Amazon pierwsze książki opowiadające o jego życiu już stały się bestsellerami. Fenomen twórcy Apple jest inspiracją dla osób, które chcą pójść w ślady Jobsa.

Steve Jobs zmarł 5 października. Książki na jego temat były wtedy w trakcie realizacji, jednak odejście miliardera wpłynęło na znaczne przyspieszenie ich wydania. Obie pozycje są autorstwa Carmine’a Gallo. Ich tytuły to „Steve Jobs: sztuka prezentacji” oraz „Steve Jobs: sekrety innowacji”.

Pomimo że jeszcze nie zostały wydane, to jednak przygotowania są już w zaawansowanej fazie i wkrótce do wszystkich dobrych księgarni trafią wspomniane pozycje.

W Polsce ukazały się już obie publikacje wydane przez Znak. Zakłada się, że wkrótce na rynku pojawią się kolejne pozycje poświęcone Jobsowi. Steve Jobs uważany jest za prawdziwego geniusza i jednego z największych odkrywców w USA.

Niezwykła kreatywność, wspaniałe pomysły wynikające z ponadprzeciętnie rozwiniętej wyobraźni to tylko niektóre cechy Jobsa, które pozwoliły mu dojść na sam szczyt. Jest on postacią tak wyjątkową, ponieważ do wszystkiego doszedł wyłącznie, dzięki niesłabnącym marzeniom i niezwykle silnej motywacji. Sam zbudował swoją drogę do sukcesu, przysługując się całemu światu swoimi wynalazkami. Jego zaskakująca osobowość sprawiła, że był w stanie rozwinąć swój biznes, zapanować nad nim i krok po kroku, nadal realizować cele, o których inni nie mieli odwagi nawet marzyć.