Jaki potencjał ma polski show-biznes?

Wielu ludzi z branży na pewno zastanawiało się nad tym, jaki rzeczywisty potencjał ma polski show-biznes. O tym, jak wygląda aktualny stan prawdopodobnie dowiemy się, dzięki kongresowi Show Me Expo.

W dniach 2-5 czerwca b.r. w Hali Ergo Arena w Sopocie odbędzie się kongres Show Me Expo, w którym udział weźmie wielu specjalistów z zakresu polskiego życia rozrywkowego i medialnego. Tematem ich dyskusji będzie ustalenie, jaki jest aktualny poziom rodzimego show-biznesu. Nie zabraknie tematów nawiązujących do polskich gwiazd i ich możliwości zabłyśnięcia zagranicą.

Planowane są również rozmowy dotyczące stadionów przygotowanych na Euro 2012 i ich ewentualnego wykorzystania do imprez innych niż same mecze. Spotkanie wszystkich znawców – menedżerów, techników, artystów, organizatorów imprez, krytyków i reprezentantów wielu innych gałęzi rozrywki ma na celu zoptymalizowanie polskiego show-biznesu.

Spotkanie, którego organizatorem jest agencja Kontakt i spółka RedDoor ma pomóc polskim artystom w osiągnięciu poziomu nadającego się do reprezentowania kraju na arenie międzynarodowej. Istnieje głębokie pragnienie tego, żeby polskie gwiazdy show-biznesu były oceniane również w innych państwach. Ma to nie tylko zapewnić rozgłos im samym, ale też budować prestiż Polski.

Lepszy rozwój show-biznesu pozytywnie wpłynie na sytuację jego poszczególnych gałęzi, a to natomiast może przynieść korzyści materialne wielu osobom. Jednocześnie, sami odbiorcy zostaną w pełni usatysfakcjonowani.