Małżeństwa show-biznesu – zwykle krótkie, ale są wyjątki!

Choć stałość uczuć w show-biznesie bywa ulotna, to istnieją takie pary, które spędziły ze sobą wiele lat tworząc szczęśliwe małżeństwa i nie dając brukowcom powodów do wymyślania pikantnych plotek.

Show biznes rządzi się własnymi prawami względem tworzenia związków. Z reguły są to przelotne znajomości, które stanowią pożywkę dla mediów, zwłaszcza plotkarskiej prasy.

Wielu celebrytów zresztą hołduje zasadzie „ważne, żeby mówili, nie ważne co”. Wbrew pozorom istnieją jednak w świecie rozrywki związki, które nigdy nie dostarczały mediom tematów do plotek. Takie osoby żyją zwykle w szczęśliwych małżeństwach przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

Wśród nich znajduje się Beata Kozidrak oraz jej mąż, Andrzej Pietras, z którym jest już 32 lata po ślubie. Meryl Streep jest ze swoim mężem, z zawodu rzeźbiarzem 33 lata. Celine Dion wyszła za Rene Angelilego w wieku 23 lat. Jako małżeństwo mają już 22-letni staż. Do innych polskich par, które mogłyby służyć za wzór należą państwo Gawlińscy, którzy pobrali się 28 lat temu. Choć mogłoby się wydawać, że rockmenom nie są pisane stałe związki, temu stereotypowi zaprzecza nie tylko lider Wilków, ale też Grzegorz Markowski, który ze swoją żoną jest już 38 lat.

20-letnim stażem może pochwalić się również Maryla Rodowicz, ale wszystkich na głowę bije małżeństwo Sophii Loren, która z Carlo Pontim przeżyła aż 56 lat.