Studencie – wykorzystaj Inkubatory Biznesu i załóż firmę

Akademickie Inkubatory Biznesu (AIP) to doskonały sposób na sprawdzenie swoich sił w prowadzeniu własnej firmy – bez większych wydatków i pod okiem profesjonalistów, służących cenną radą!

Warto skorzystać.

Polscy studenci od lat narzekają, że założenie firmy jest coraz trudniejsze i niesie za sobą obowiązek wydania co najmniej 2 tysięcy złotych na formalności, księgowość, o profesjonalnym doradztwie nawet nie wspominając. O etat zaraz po studiach również jest dzisiaj ciężko, a los młodego, wykształconego człowieka na współczesnym rynku pracy wcale nie jest taki różowy, jak mogłoby się wydawać.

By pomóc studentom odnaleźć się na rynku pracy, a zwłaszcza dać możliwość sprawdzenia swoich umiejętności do prowadzenia biznesu, powstały specjalne Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP), których zadaniem jest zapewnienie młodym, przedsiębiorczym ludziom startu w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej – przy minimalnych nakładach finansowych i optymalnym wsparciu tych, którzy na biznesie naprawdę się znają.

Do AIP może zgłosić się każdy, kto nie ukończył jeszcze 30 lat i ma dobry pomysł na biznes, potrafi uzasadnić jego szanse powodzenia, przeprowadzić analizę konkurencji i stanąć w szranki z rywalami. Wystarczy złożyć specjalnie opracowany wniosek na www.inkubatory.pl i poczekać na kontakt ekspertów, którzy przeanalizują nasze szanse na sukces i dadzą tzw „płaszcz bezpieczeństwa”, dzięki któremu zamiast wydawać grube pieniądze na założenie firmy, będziemy mogli rozwinąć ją pod skrzydłami AIP.

Inkubatory przedsiębiorczości z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem studentów, a same uczelnie, przy których one powstają informują, że niemal codziennie ktoś zgłasza się do nich pytając o możliwość skorzystania z pomocy AIP na starcie biznesu. W końcu porady ekspertów, konsulting fachowców i ledwie 250 zł, które trzeba wyłożyć by zaistnieć z własną firmą w AIP – to znaczna pokusa, której studentowi trudno się oprzeć