Tagi

Powiązane wpisy

Podziel się

„High Score czyli gra w biznes” – nowość w TV Biznes

W telewizji TV Biznes powstaje nowy program o grach komputerowych. Nie jest on jednak skierowany do miłośników grania, ale do osób, które interesują się grami komputerowymi jako biznesem.

Sektor gier komputerowych to branża, która rozwija się bardzo dynamicznie, również w naszym kraju. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że obecnie wartość rynku w naszym kraju plasuje się na poziomie 300-400 mln złotych.

Nowy program „High Score czyli gra o biznes” szczegółowo zaprezentuje rynek gier komputerowych i zasady jego działania. Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda praca nad grami, poznać nowości w dziedzinie gier komputerowych oraz specyfikę tej branży.

W pierwszym odcinku widzowie będą mieli okazję bliżej zapoznać się z konsolą  Nintendo 3DS. Uwagę twórców programu przyciągnął fakt, że to pierwsze urządzenie umożliwiające oglądanie obrazu w 3D bez używania specjalnych okularów.  W programie zostanie ogłoszona także data premiery Sniper Ghost Warrior na Playstation 3. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier konsolowych!

Aby osobiście zetknąć się z programem „High score czyli gra w biznes”, włącz TV Biznes w czwartek o 20:50. Ale uwaga, z pewnością nie będzie to jedyny odcinek tego programu, który obejrzysz – „High score” niesamowicie wciąga!