Samsung Galaxy S III – wkrótce premiera

Logo Samsung

Kolejna odsłona flagowego smarfona firmy Samsung zbliża się wielkimi krokami. Będzie to bardzo mocny sprzęt, napędzanu czterordzeniowym procesorem Exynos 4212.

Tym razem Samsung postarał się o odpowiednią otoczkę marketingową dla swojego produktu. Atmosfera była podgrzewana stopniowo, w efekcie Galaxy S III wzbudził zainteresowanie nie tylko osób mocno siedzących w branży. Jednym z elementów kampanii była strona tgeltaayehxnx.com z licznikiem odmierzającym czas do „godziny zero”. Gdy nadszedł wyczekiwany moment, internautom zostały udostępnione dwa filmiki promujące nowy smartfon.

Specyfikacja Galaxy S III, która jest dostępna w sieci, robi wrażenie. Sercem jest już wspomniany procesor Exynos 4212, zbudowany z czterech rdzeni taktowanych zegarem 1,4 GHz. Do tego dochodzi 1 GB RAM-u, Android 4.0, wyświetlacz o wielkości 4,7 cala i rozdzielczości 1280×720 oraz kamerka 12 Mpix. Dane te zostały już częściowo potwierdzone przez producenta, wygląda więc na to, iż na rynku smartfonów pojawi się prawdziwy demon prędkości. Galaxy S III zostanie oficjalnie zaprezentowany 3 maja, na konferencji w Londynie.

The following two tabs change content below.