Rewolucyjna oferta Play’a

Rewolucyjna oferta Playa

Play już zdążył mocno namieszać na polskim rynku telefonii komórkowej, co i rusz wprowadzając do swojej oferty bardzo konkurencyjne abonamenty. Okazuje się, że firma nie osiągnęła swojego maksimum. Szykuje kolejną ofensywę. Tym razem rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci bez limitu, za jedyne 79 złotych miesięcznie.

Play szykuje się do wywrócenia rynku telefonii komórkowej do góry nogami. Joergen Bang-Jensen, prezes sieci, stwierdza: „Z korzyścią dla klientów. Zawsze byliśmy w tym biznesie złymi chłopcami. Pokazywaliśmy, że może być taniej. Tak samo będzie tym razem”. Nowa oferta Play’a nazywa się Formuła 4.0. W jej ramach klient otrzymuje nielimitowany pakiet połączeń i wiadomości SMS do wszystkich sieci w Polsce. Niby nic nowego, jednak dotychczas takie pakiety były dostępne jedynie dla klientów biznesowych w cenach przekraczających 200 złotych. Rewolucja polega na tym, iż Play oferuje to samo za 79 zł miesięcznie dla osób przechodzących z T-Mobile, Plusa lub Orange. Dla pozostałych jest to 89 złotych. Za kolejne dziesięć złotych do abonamentu zostaje dołączony smartfon oraz internet z limitem 200 MB.

Przystępne cenowo oferty no limit są już popularne w krajach Zachodniej Europy. U nas Play jest pionierem. Nowy abonament postawił na baczność konkurencję, która deklaruje, iż była na to przygotowana i ich reakcja będzie natychmiastowa.

Play udowodnił – może być taniej.

The following two tabs change content below.