Kobieta niezależna finansowo – listopadowa Akademia Kobiet Sukcesu

Listopadowa Akademia Kobiet Sukcesu do doskonała okazja dla kobiet, które chcą założyć i prowadzić z sukcesem własną firmą, zaistnieć w świecie wielkiego biznesu i realizować marzenia.

Szeroko zapowiadane konferencje i warsztaty Akademii Kobiet Sukcesu to biznesowe spotkania, rozmowy i szkolenia, które od 12 do 14 listopada będą starały się pomagać kobietom w osiąganiu własnych celów, realizacji biznesowych marzeń i zakładaniu dobrze rokującej działalności gospodarczej. Jeśli jesteś osobą bezrobotną, pracującą i mającą setki pomysłów na minutę, niespełnioną zawodowo lub już doświadczoną w biznesie, ale poszukującą nowych inspiracji do działania – to te targi są właśnie dla Ciebie.

Pełnię kobiecego, zawodowego potencjału pomogą wydobyć najlepsi trenerzy biznesu z całej Polski, ludzie, którzy osiągnęli sukces dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy, specjaliści do prowadzenia firmy i innowacyjni eksperci do tego, czego jeszcze nie ma, ale może stać się przełomem w światowych gospodarkach.

Pierwsza konferencja odbędzie się w Centrum Łowicka w Warszawie, a zachęcający program otworzy rozmowa z trenerem motywacji, Mariuszem Szubą, który poprowadzi wykład „Jak ruszyć z miejsca? Cztery kroki po sukces w Twoim działaniu”. W planie również spotkania z ekspertami od finansów osobistych i zabezpieczania biznesu, panele przedsiębiorczości, rozmowy z dziennikarzami i praktyczne wskazówki sięgania po pieniądze z dotacji unijnych, które pomogą wystartować pomysłowemu biznesowi. Uczestnictwo w spotkaniach w ramach Akademii jest w pełni bezpłatne.