Rekompensata za błąd w Nokii Lumia 900

Nokia Lumia 900

Lumia 900 to nowy smartfon Nokii, który ma przywrócić świetność tej marce. Był reklamowany jako „produkt ostateczny”, „bez wad”, tym bardziej kłopotliwy okazał się fakt, iż telefon jest wyposażony w wadliwe oprogramowanie. Na szczęście firma stanęła na wysokości zadania i momentalnie ogłosiła, że każdy użytkownik Lumii otrzyma 100$ zwrotu.

Nokia od dłuższego czasu borykała się z poważnymi problemami. Straciła pozycję lidera rynku telefonów i nie potrafiła z powrotem wstrzelić się w nowe, zmienione realia. Dopiero ostatni model – Lumia 900 – dał jej szanse na powrót do czasów świetności. Smartfon ten od momentu pojawienia się w sklepach utrzymuje się na szczytach list sprzedaży. Nie obyło się jednak bez zgrzytów – estetyczne, nowoczesne urządzenie pracuje na wadliwym oprogramowaniu.

Nokia Lumia 900 ma problemy z obsługą przesyłu danych w sieciach 4G LTE. Nie nawiązuje połączenia lub je przerywa. Reakcja firmy była szybka i na poziomie: każdy, kto do 21 kwietnia zakupi Lumię w abonamencie sieci AT&T, może liczyć na zniżkę w wysokości 100$, która będzie policzona na poczet przyszłych rachunków. Poza tym znana jest już data aktualizacji oprogramowania – problemy z łącznością mają zniknąć już 16 kwietnia.

The following two tabs change content below.