Na Allegro kupisz na raty

allegro zakupy na raty

Zakupy na Allegro stały się jeszcze łatwiejsze. Za pomocą kilku kliknięć dowolny towar nabędziesz na raty. Wszystko online i z minimum formalności.

Allegro zapowiadało wprowadzenie tej usługi od jakiegoś czasu. Nawiązało współpracę z bankiem Allor Sync i teraz za pośrednictwem PayU użytkownicy platformy handlowej mogą kupować towary na raty. Procedura udzielania kredytu jest bardzo prosta i odbywa się całkowicie online. Przy zakupach do 5 tysięcy klient nie musi nawet przedstawiać zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach.

Allegro umożliwia nabycie na raty towarów w cenie od 300 zł do 20 tysięcy złotych. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 3 lat (od 3 do 36 rat), nie ma prowizji za udzielenie pożyczki, a oprocentowanie to 11% lub 14% w przypadku, gdy kredytobiorca zdecyduje się na opcję z ubezpieczeniem. Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Allegro, z wyłączeniem posiadaczy kont Unior, bez pełnej aktywacji, Firm, instytucji charytatywnych oraz użytkowników zablokowanych i niezarejestrowanych.

The following two tabs change content below.