Nowe smartfony od HTC

Rynek smartfonów przeżywa okres bardzo intensywnego rozwoju. Co i rusz jesteśmy świadkami kolejnych premier. Tym razem dwa nowe cudeńka zaprezentowała firma HTC.

Mowa tu o modelach Desire HD i Desire Z. Ten pierwszy jest zaprojektowany jako bardziej ekskluzywny towar: procesor o mocy 1 GHz, ekran dotykowy 4,3 cala, aparat o rozdzielczości 8 megapikseli oraz aluminiowa obudowa tworzą bardzo przyjemną, zaawansowaną technologicznie całość. Drugi model jest bardziej nastawiony na usługi społecznościowe. Dlatego został zaopatrzony w wysuwaną klawiaturkę QWERTY.

Zostały wprowadzone zmiany do interfejsu użytkownika (HTC Sense) – pojawił się czytnik ebooków oraz dostęp do internetowej księgarni. Z interesujących nowych opcji mamy możliwość lokalizowania swojego telefonu za pośrednictwem strony HTCSense.com oraz włączenie głośnego sygnału alarmowego, a nawet zablokowania go. Może się to przydać w przypadku kradzieży lub zgubienia smartfonu.

HTC Desire HD i HTC Desire Z wejdą na rynek europejski już w październiku. Firma liczy na to, iż modele te pozwolą jej nawiązać rywalizację z Apple.

 

The following two tabs change content below.