iNKubator przedsiębiorczości – anioły biznesu z Naszej Klasy

iNKubator

Twórcy serwisu społecznościowego, którzy sami zaczynali jako start-up, postanowili dać wsparcie młodym przedsiębiorcom. Uruchomili iNKubator przedsiębiorczości, dający szansę startu dla osób mających dobry pomysł na internetowy biznes.

Kto jak kto, ale sami autorzy tego pomysłu wiedzą, jak istotne jest wsparcie dla raczkującego projektu. W 2008 roku, jeszcze jako Nasza Klasa, zdecydowali się skorzystać z pomocy zewnętrznych inwestorów. Powodem był lawinowy wzrost popularności serwisu, który sprawił, że ich przedsięwzięcie urosło do niespodziewanych rozmiarów i wymagało dużo większych środków, chociażby na utrzymanie serwerów obsługujących wzmożony ruch na stronie.

Teraz NK chce dać szansę zaistnienia innym młodym biznesmenom. Do iNKubatora można zgłaszać zarówno istniejące start-upy, jak i pomysły na nowe produkty i usługi. Po pozytywnej weryfikacji, projekt uzyskuje wsparcie ekspertów, którzy przygotowują jego autorów do zaprezentowania pomysłu inwestorom. Jeśli inwestorzy zainteresują się, świeżo założona spółka z o.o. może liczyć na kompleksowe wsparcie: finansowe (do 230 tysięcy złotych), technologiczne, organizacyjne oraz marketingowe.

The following two tabs change content below.