Firmy.net w nowej odsłonie

Firmy.net

Firmy.net, portal dla małych i średnich przedsiębiorstw, może się pochwalić nowym layoutem. Już na pierwszy rzut oka widać zmiany na lepsze – układ graficzny jest przejrzysty i estetyczny. Czy poza wyglądem coś się zmieniło?

Tak i to sporo, co odkryłem zaraz po rozpoczęciu korzystania ze strony. Firmy.net udoskonaliły swoją wyszukiwarkę. Obecnie działa ona naprawdę szybko i skutecznie, dzięki czemu z bazy ponad miliona firm wyszukałem te, które mnie interesują. Na plus jest nie tylko trafność zwracanych wyników, ale również możliwość korzystania z podpowiedzi, które pojawiają się w momencie wprowadzania frazy w pole wyszukiwania. Co mi się również rzuciło w oczy, to geolokalizacja – wyniki wyszukiwania automatycznie były profilowane pod lokalizację, z której logowałem się do sieci.

Hasło portalu Firmy.net w nowej odsłonie to „Sprawdzone firmy blisko Ciebie„. Ma to sens przede wszystkim w odniesieniu do udostępnionej aplikacji mobilnej (iOS, Android, Windows). Oprócz tego z katalogiem zintegrowany jest pakiet innych, interesujących usług, takich jak chociażby generator referencji, blog czy serwis ze zniżkami.

Przyznam, że nowe szaty serwisu zachęcają do korzystania z niego. Ostatnie zmiany sprawiły, że apka Firmy.net wylądowała na moim smartfonie, jako jedno z narzędzi ułatwiających życie.

The following two tabs change content below.

Daniel Kurylak

Daniel Kurylak (1976), z zawodu front end developer, z zamiłowania rowerzysta, kolekcjoner znaczków, warszawiak i internauta. Fascynują go nowe technologie oraz wszystko co związane z Internetem. Dni upływają mu na wykonywaniu zleceń, obserwowaniu tego, co się dzieje w sieci oraz pisaniu artykułów.